Verkių g. 29-303, 8 korpusas LT-09108 Vilnius, Lietuva, Tel.: +370 670 81122

Pradžia Apie mus Katalogas Partnerystė Prekių užsakymas Akcijos Kontaktai  

Partnerystė: TEISĖ IR ATSAKOMYBĖ
Visa informacija - nuotraukos ir tekstinė informacija, - esanti įmonės UAB „AVATRA“ svetainėje, yra tik šios įmonės nuosavybė. Bet koks kopijavimas, citavimas arba kitoks panaudojimas be įmonės UAB „AVATRA“ raštiško sutikimo gali būti traktuojamas kaip neteisėtas nuosavybės savinimasis, baudžiamas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Pirkėjas, juridinis arba fizinis asmuo, pateikdamas mūsų įmonei pirkėjo duomenis užsakant prekes patvirtina, jog pateikiami duomenys yra tikslūs ir teisingi. Už neteisingą ar melagingą duomenų pateikimą, jei yra padaroma žala, pirkėjas tampa teisiškai atsakingu asmeniu.
UAB „AVATRA“ įsipareigoja visada teisiškai užtikrinti asmens duomenų saugumą, remdamasi asmens duomenų valdytojo statusu, kurį 2011-01-05 suteikė Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija. Pažymos nr. 1R-43 (9.1).
UAB „AVATRA“ veiklą vykdo vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais. Bet kokie ginčai, susiję su imonės veikla, yra sprendžiami geranoriškai - derybų keliu, prioritetas visada skiriamas kliento naudai.
<< Atgal prie sąrašo
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai
Pradžia Apie mus Katalogas Partnerystė Prekių užsakymas Akcijos Kontaktai